آدرس: بیرجند- بلوار مسافر- سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند

تلفن : 5-32338034-056 | فکس : 32338220-056

با عنایت به انعقاد تفاهم نامه سه جانیه فی مابین اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور، شرکت بیمه دانا وبانک قرض الحسنه مهر ایران، امکان صدورکلیه بیمه نامه ها اعم از شخص ثالث، بدنه،تکمیل درمان،آتش سوزی منزل مسکونی، عمر، حوادث ومسئولیت با تسهیلات با کارمزد صفردرصد وبا بازپرداخت12 ماهه با ارائه یک فقره چک ضمانتی میسر گردیده است. لذا متقاضیان بهره مندی از این مزایا به نمایندگی بیمه دانا واقع درخیابان قدس‏- نرسیده به تقاطع عدل،نمایندگی آقای علی سلیمانی مراجعه نمایند.ضمناً یاد آوری می گردد متقاضیان بیمه تکمیل درمان حداکثر تا تاریخ15‏/2‏/98 فرصت دارند به آن نمایندگی مراجعه ونسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند کارگاه آموزشی آشنایی با مباحث تکریم ارباب رجوع و ارتباط مؤثربا هدف توجه به اصل مشتری مداری و جلب رضایت مسافرین ارجمند وآشنائی به قوانین ومقررات راهنمائی و رانندگی در محل مرکز آموزش علمی و کاربردی  شهرداری بیرجند برای تاکسیرانان برگزار شد.    

 غلام پورریاست سازمان حمل ونقل بارومسافر با اشاره به اهمیّت وضرورت برنامه ریزی جامع برحمل و نقل عمومی مسافردرون شهری به جهت  بالابردن سطح کیفی و کمی سرویس دهی به مسافرین ارجمند افزود .دراین دوره آموزشی ضمن تاکید بررعایت حقوق مسافرین، تاکسیرانان با مفاهیم تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری و نحوه برخورد صحیح با مسافرین،ارتقای توانمندی ارتباطی ورعایت ساختارهای حوزه کاری آشنا و ضمن طرح تجربیات خود ا در خصوص برخورد با مسافرین و مشکلات موجود برای ارتقاء سطح رضایت آنها مطالبی را مطرح نمودند. درادامه این کارگاه آموزشی تاکسیرانان با برخی از قوانین راهنمایی و رانندگی ،ضوابط ومقررات حمل و نقل سرویس مدارس آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار بارومسافر شهرداری بیرجند یداله غلام پور ریاست سازمان در توضیحات این طرح افزود براساس تفاهم‌نامه همکاری فی مابین بیمه دانا ، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران  واتحادیه‌های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهری کشور،مقرر شد ه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نسبت به پرداخت تسهیلات بیمه ای  با کارمزد صفر درصد  تا سقف سی میلیون ریال یرای رانندگان خودرو های حمل و نقل عمومی سبک(تاکسی- وانت)  و تا سقف شصت میلیون ریال برای رانندگان  خودروهای سنگین فعال در حوزه حمل و نقل بار و مسافر شهری ( اتوبوس – مینی بوس- کامیون)  اقدام شود.

دراین طرح، به متقاضیان این امکان داده می‌شود تا از خدمات ،بیمه شخص ثالث، حوادث انفرادی، مسئولیت و سایر بیمه‌های مورد نیاز از شرکت بیمه دانا تا سقف درنظر گرفته شده استفاده ودراقساط ۱۲ ماهه بدون پیش پرداخت و با سود صفر درصد نسبت به بازپرداخت آن اقدام کنند.غلام پورهمچنین ازآغازثبت‌نام بیمه تکمیل درمان رانندگان اشاره واظهارداشت،رانندگان ازروزشنبه4اسفند لغایت20 اسفند97فرصت دارند با مراجعه به دفترنمایندگی بیمه دانا واقع در تقاطع خیابان عدل و قدس ( نماینگی آقای علی سلیمانی) و یا از طریق سایت www. Irtusan.ir ثبت نامشان را درحوزه بیمه تکمیل درمان برای خود و خانواده خود اقدام کنند تا پس از جمع آوری و تجمیع اطلاعات نسبت به صدور بیمه نامه تکمیل درمان اقدام شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند، به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در مراسم بزرگداشت این روز که در میدان اما خمینی (ره) برگزار گردیدید تاکسیرانان با برگزاری مراسم رژه خودرویی  از مسیر بلوار صیاد شیرازی به سمت میدان امام خمینی (ره) این روز را گرامی داشتند.